Back

Pomóżmy turystyce i gastronomii przetrwać kryzys

Pomóżmy turystyce i gastronomii przetrwać kryzys

Autobus turystyczny
Po zakończeniu epidemii wszyscy będą chcieli odpocząć, wyjść z domów, rozkoszować się naturą, zmienić otoczenie, zjeść coś dobrego w restauracji czy regionalnej karczmie. Jednak aby to było możliwe, musimy działać już teraz. Musimy wspomóc turystykę i gastronomię w tym trudnym czasie i sprawić, by przetrwały.

W związku z pandemią koronawirusa turystka przeżywa największy kryzys w historii tego biznesu w Polsce. Dodajmy wspólnie otuchy agentom, touroperatorom, hotelarzom, właścicielom autokarów. Swe plany możecie zrealizować za kilka miesięcy, nie odwołując, lecz przekładając zaplanowane podróże. W ten sposób zyskacie pewność, że nie stracicie zainwestowanych pieniędzy, a branża turystyczna dostanie konkretne zapewnienie, że klienci wrócą do niej po ustabilizowaniu się sytuacji.

Zmień termin - nie odwołuj podróży

Pomóżcie polskim hotelarzom i właścicielom obiektów noclegowych – zarezerwujcie urlop w Polsce lub kupcie voucher w hotelu, SPA czy ośrodku wypoczynkowym. Wiele obiektów oferuje zakup voucherów lub kart upominkowych z możliwością ich realizacji w późniejszym czasie - pytajcie bezpośrednio w  hotelach. Z pewnością macie swoje ulubione miejsca, do których chcielibyście pojechać w Małopolsce, w Polsce, a może chcielibyście odkryć nowe. Zostając w domu nie rezygnujcie z posiłków w restauracjach  - zamówcie jedzenie z dowozem do domu. Pomyślcie o ludziach, którzy pracują w turystyce i gastronomii zarabiając w ten sposób na życie.

Przyłączmy się do akcji #OcalmyPolskąTurystykę oraz #ZmieńTerminNieOdwołuj