• Mapa strony
  • Strona główna
  • Logowanie
  • Poleć znajomemu

Kategorie:

zaawansowane

Zapraszamy Państwa na IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych.

Bogactwo kolorowych strojów podhalańskich, do tego śpiew i  żywiołowe tańce zespołów folklorystycznych – to przepis na wyjątkowe wydarzenie:  IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które organizowane będą w dniach 11 - 15 sierpnia w Zakopanem.

To unikatowa impreza, promująca Region Tatrzański, przybliżająca  jego tradycje, historię, kulturę i … wabiąca kuchnią regionalną. To coroczne wydarzenie na Podhalu obfitujące w imprezy towarzyszące, takie jak: Konkurs na Najlepszy Produkt Spożywczy, Konkurs na Najlepszy Oscypek oraz Konkurs na Najładniejsze Stoisko.

Tegoroczne Targi zapraszają do ponad dwustu różnorodnych  stoisk, z wielorakimi produktami (wino, wędliny tradycyjne, chleb na zakwasie, tłoczone oleje, konfitury, piwo, przyprawy, a także rękodzieło, wyroby z wełny, drewna, wyroby ceramiczne oraz hafciarskie). Głównym tematem tegorocznych targów będzie miód – dlatego organizatorzy zapewniają wiele stanowisk, na których będzie można zakupić ten wyjątkowy produkt.

Organizatorzy Targów – Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zadba także o wyeksponowanie podhalańskiego dziedzictwa kulturowego - w miejscu nazwanym  „Zarembek Tradycji”.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia.: www.produkty-regionalne.eu
 

Drukuj

Zawartość plecaka

Twój plecak jest pusty