• Mapa strony
  • Strona główna
  • Logowanie
  • Poleć znajomemu

Kategorie:

zaawansowane

XXIII Wieczór Austiacki w Andrychowie.

17 lutego o godzinie 18:00, zapraszamy Państwa do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie na wyjątkowe wydarzenie - Koncert Galowy „W Krainie Wiednia i Czardasza – Gypsy Show”. To doskonała okazja do spędzenia czasu wolnego w towarzystwie wielu cenionych artystów.

Jest to jedyne w swym rodzaju widowisko muzyczne podczas którego usłyszycie Państwo najpiękniejsze arie operetkowe Straussa, Lehara, Kalamana, nawiązujące do muzyki nie tylko wiedeńskiej ale również cygańskiej i węgierskiej. Blasku i elegancji tej cudownej muzyce doda przepiękna scenografia oraz balet w specjalnie przygotowanych układach choreograficznych. Międzynarodowa obsada Artystów specjalizujących się w muzyce wiedeńskiej i węgierskiej zapewni Państwu niezapomniany wieczór. Widowisko będzie ubarwione epokowymi strojami Artystów, które „ucieszą” oko uczestników tego wyjątkowego koncertu.

Wykonawcy :

Miklosz Deki Czureja z zespołem
Anastasia Kornutiak – sopran
Mykola Kornutiak – baryton
Orkiestra Filharmonii Chmielnickiej
Soliści Narodowej Opery Lwowskiej

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie znajdziecie Państwo na stronie – www.kultura.andrychow.eu

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

Drukuj

Zawartość plecaka

Twój plecak jest pusty