• Mapa strony
  • Strona główna
  • Logowanie
  • Poleć znajomemu

Kategorie:

zaawansowane

My, Małopolanie - koncert Miejskiej Orkiestry ze Starego Sącza

W ramach cyklu My, Małopolanie 9 marca 2019 roku o godzinie 18:00 w sali im. Lucjana Lipińskiego w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu odbędzie się koncert Miejskiej Orkiestry ze Starego Sącza, którą prowadzi Georg Weiss.

Cykl My, Małopolanie jest prezentacją różnych spektakli, koncertów, wystaw przygotowanych przez twórców indywidualnych oraz grupy artystyczne posiadających niepodważalny dorobek artystyczny. Ponadto na scenie prezentują się również aktualni laureaci festiwali, konkursów czy obchodzący w danym momencie jubileusz. Celem wydarzenia jest promocja dorobku amatorskiej twórczości artystycznej Województwa Małopolskiego.
 
Miejska Orkiestra Stary Sącz powstała w 1919 roku i obecnie działa przy Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu. W tym roku obchodzi 100. rocznicę swojej działalności. Od 2014 roku liczy ona około 60 instrumentalistów, głównie młodych muzyków jak też absolwentów szkół i uczelni muzycznych, pod dyrekcją niemieckiego dyrygenta Georga Weissa. Orkiestra w ciągu swojej działalności przygotowała bogaty repertuar, nabrała doświadczenia i odniosła wiele sukcesów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny na podstawie zaproszenia, które można odebrać w kasie MCK SOKÓŁ, natomiast rezerwacja miejsc i potwierdzenie przybycia jest do 4 marca 2019 r. pod numerem telefonu: 18 44 82 634.
Szczegółowe informacje na temat występu można znaleźć na stronie: www.mcksokol.pl/wydarzenia.

Drukuj

Zawartość plecaka

Twój plecak jest pusty