Kategorie:

zaawansowane

Małopolska na rowery!

W ramach projektu „Małopolska na rowery”, w trzech miastach odbędą się konferencje, na których uczestnicy poznają odpowiedź na pytanie: jak wykorzystać potencjał Sieci Tras Rowerowych VeloMałopolska do stworzenia markowego produktu turystycznego? Zaproszenie do udziału w konferencji skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych, szeroko pojętej branży turystycznej oraz gestorów atrakcji turystycznych.

Pierwsza z konferencji będzie miała miejsce 14 września w Centrum Sztuki Mościce przy ul. Traugutta 1 w Tarnowie. Organizatorzy zapraszają również, 26 września do Nowego Sącza do Miasteczka Galicyjskiego, przy ul. Lwowskiej 226. Ostatnia konferencja będzie miała miejsce 3 października, w Miejskiej Bibliotece Publicznej Galeria Książki, przy ul. Józefa Nojego 2B. Wszystkie trzy konferencje będą się odbywały w godzinach od 10:00 do 14:00. Celem konferencji jest  prezentacja efektów projektu budowy sieci tras rowerowych VeloMałopolska, a także dobrych praktyk na rzecz rozwoju produktu turystycznego, opartego o ścieżki rowerowe. Poprzez konferencje organizatorzy chcą zwrócić uwagę na fakt, iż w turystyce rowerowej drzemie ogromny potencjał, a trasy rowerowe mogą być sposobem na udane działania biznesowe oraz, że warto inwestować i wspierać inwestycje rowerowe. Turysta rowerowy chętnie korzysta podczas podróży z oferty lokalnych punktów gastronomicznych, wypożyczalni i serwisów rowerowych, a także punktów informacji turystycznej, obiektów noclegowych czy lokalnych atrakcji turystycznych, co stanowi przestrzeń do zaangażowania ze strony władz i środowisk lokalnych,  szeroko rozumianej branży turystycznej oraz gestorów atrakcji turystycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa  w wybranej lokalizacji. Zgłoszenia należy dokonać na adres e-mail: aneta.regulska@umwm.pl, podając imię, nazwisko, nazwę instytucji oraz adres e-mail. Termin zgłoszeń przedstawia się następująco: w przypadku udziału w konferencji w Tarnowie, do dnia 10 września,  w Nowym Sączu  do dnia 20 września, a w przypadku udziału w konferencji w Oświęcimiu, do dnia 27 września. Niepodpisanie oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych uniemożliwi udział w konferencji. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Informacji szczegółowych udziela:

Pan Michał Główka, tel.: 12 37 96 019, e-mail: michal.glowka@umwm.pl oraz
Pani Aneta Regulska, tel.: 12 37 96 019, e-mail: aneta.regulska@umwm.pl

Szczegółowy program zostanie udostępniony uczestnikom, którzy potwierdzą swój udział w konferencji.

 

Drukuj

Zawartość plecaka

Twój plecak jest pusty