Kategorie:

zaawansowane

Cracow Fashion Week 2019

W dniach 9-17 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się, długo wyczekiwana, dziesiąta edycja największego modowego wydarzenia w południowej Polsce, jakim jest Cracow Fashion Week. To właśnie w tych dniach będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach, wernisażach, wykładach, prezentacjach konkursowych oraz pokazach.

Modową imprezę 9 marca br. rozpoczną prezentacje kolekcji, które zostały przygotowane przez dyplomowanych studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU), jak też konkurs. Punktem kulminacyjnym rozpoczynającego się  w tym dniu wydarzenia będzie gala Cracow Fashion Awards, odbywająca się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, w której wezmą udział między innymi zagraniczni projektanci. Natomiast otwarte pokazy laureatów odbędą się w sobotę 16 marca br. w Galerii Kazimierz.

Podczas dziewięciu dni trwania Cracow Fashion Week Organizatorzy wydarzenia (SAPU we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym) przygotowali bogaty program, warto tutaj wspomnieć o warsztatach projektowania biżuterii z metalu czy nocy konstrukcji bądź nocy szycia w Slow Fashion Cafe, albo warsztatach personalizowania t-shirtów i jeansów.

Modowy festiwal zakończy się w niedzielę 17 marca br. No Waste Fashion Show, czyli pokazem mody ekologicznej stworzonej przez studentów SAPU wykorzystujących do tego materiały recyklingowe. Miejscem pokazu będzie Park Inn by Radisson.

W imieniu Organizatorów wydarzenia informujemy, że na większość pokazów Cracow Fashion Week należy posiadać zaproszenia, które będzie można zdobyć na konkursach w mediach społecznościowych SAPU, natomiast na wykłady i warsztaty należy się wcześniej zarejestrować. 

Źródło i szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.cracowfashionweek.com

Drukuj

Zawartość plecaka

Twój plecak jest pusty