• Mapa strony
  • Strona główna
  • Logowanie
  • Poleć znajomemu

Kategorie:

zaawansowane

Aplikacja mobilna Szlak Oscypkowy

Przewodnik „Szlak oscypkowy” zaprasza w podróż szlakiem oscypkowym. Korzystając z multimedialnej aplikacji na smartfony dotrzecie Państwo do dziesięciu bacówek na Podtatrzu, Podhalu i polskim Spiszu, gdzie tradycyjnymi metodami wyrabia się słynne na cały kraj, wędzone sery owcze.

Aplikacja wyposażona jest w system lokalizacji GPS oraz mapę z sugerowaną trasą, dzięki której bez problemu dotrzecie do bacowskich szałasów Na Baligówce, Siwej Polanie (u wylotu Doliny Chochołowskiej), drodze „Pod Reglami”, Gubałówce, Rusinowej Polanie, Bustryku, Nowinach, Stawiskach, a także w Brzegach i Leśnicy. W każdej z nich można spróbować certyfikowanego oscypka oraz napić się orzeźwiającej żentycy. Przewodnik zawiera nie tylko opisy 10 bacówek, ale również zdjęcia, zrealizowane przez nas materiały filmowe, a także pliki audio i spis najciekawszych wydarzeń kulturalno-sportowych w Zakopanem i okolicach. Aplikacja działa także w trybie offline. 

    

Aplikację można ściągnąć z: Google Play, Apple AppStore oraz Windows Phone.

Projekt pn. Szlak Oscypkowy – Bacówka na Smartphonie zrealizowany został przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, w ramach konkursu ofert z turystyki pn. "Małopolska Gościnna".
Przewodnik „Szlak oscypkowy” zaprasza w podróż szlakiem oscypkowym. Korzystając z multimedialnej aplikacji na smartfony dotrzecie Państwo do dziesięciu bacówek na Podtatrzu, Podhalu i polskim Spiszu, gdzie tradycyjnymi metodami wyrabia się słynne na cały kraj, wędzone sery owcze. Aplikacja wyposażona jest w system lokalizacji GPS oraz mapę z sugerowaną trasą, dzięki której bez problemu dotrzecie do bacowskich szałasów Na Baligówce, Siwej Polanie (u wylotu Doliny Chochołowskiej), drodze „Pod Reglami”, Gubałówce, Rusinowej Polanie, Bustryku, Nowinach, Stawiskach, a także w Brzegach i Leśnicy. W każdej z nich można spróbować certyfikowanego oscypka oraz napić się orzeźwiającej żentycy. Przewodnik zawiera nie tylko opisy 10 bacówek, ale również zdjęcia, zrealizowane przez nas materiały filmowe, a także pliki audio i spis najciekawszych wydarzeń kulturalno-sportowych w Zakopanem i okolicach. Aplikacja działa także w trybie offline. 

Aplikację można ściągnąć z:
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.momedia.tropto.oscypki
Apple AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/szlak-oscypkowy/id783545330?mt=8
oraz Windows Phone: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/szlak-oscypkowy/509b2ae1-e78e-48e9-bd69-ede4b3215439

Małopolski Szlak Oscypkowy: szczegółowe informacje na temat przebiegu szlaku oraz o szczegółach powstawania oscypka na stronie Szlak Oscypkowy.

 

Drukuj

Zawartość plecaka

Twój plecak jest pusty